CND

copy of Shellac nail polish - SPEAR 7,3 ml..

Geellakid

Tootekood
CDA924953
21,95 €
Maksudega
kogus

CND korporatsioon esitab maniküüri meistritele ja nende klientidele tuleviku tehnoloogiat – uus sensatsiooniline toode Shellac!

 

Shellac  – on esimene küünelakki ja geeli hübriid, mis hõlmab endas professionaalsete küünelakkide (pealekandmise lihtsus, läige, värvi rikkus) ja tänapäeva modelleerimisgeelide parimaid omadusi (ei lõhna, lihtne peale kanda, kauapüsiv). Toodet kantakse peale nagu tavalist küünelakki, kasutades lakipintslit. Kuivab ainult UV-lambi all, seega enne kuivatamist seda võib alati korrigeerida.

 

Kantakse küüntel nagu geeli, näeb välja nagu tavaline küünelakk, eemaldatakse mõne minutiga, tugevdab ja hoiab küüsi, hüpoallergiline, loodud 3 FREE valemi järgi. Vastupidav ja paindlik kate, mis püsib küüntel kuni kaks nädalat, ei sisalda dibutüülftalaati, toluoli, formaldehüüdi ja selle vaike – see kõik on Shellac!

 

Shellac  - erinevalt geelist eemaldatakse mõne minutiga ilma lisaviilimiseta, kasutades spetsiaalset vedelikku kunstküünte eemaldamiseks. Preparaat ei kahjusta loomuliku küünt ja ei vaja „puhkust“ kandmises.

Iga meister, kes oskab töötada küünelakkiga, saab ilusti hakkama ka Shellac´ga. Mittevoolav konsistents ja professionaalne lame pintsel teevad toote pealekandmist maksimaalselt mugavaks ning vahepealne kuivatamine tagab toote hea püsivuse. Shellac ei nõua küüne eelnevat ettevalmistust, on vaja ainult töödelda küüned dehüdraatoriga, näiteks CND tootega Scrub Fresh.

CDA924953

Lisainfo

Volume
7,3 ml.
Nail polish type
Hybdrid gel polish