CND

copy of VINYLUX WEEKLY POLISH - DREAM CATCHER 15 ml.

nädala pikkune küünelakk

Tootekood
CDB924908
9,99 €
Maksudega
kogus

VINYLUX

Professionaalne lakk, mis püsib küüntel nädala

                 uusim ProLight tehnoloogia

                 kahe komponendi süsteem: ilma aluslakita

                 kuivab kiiresti

                 3Free

 

VINYLUX

Professionaalne lakk, mis püsib küüntel nädala

Küünelakk VINYLUX™ – on küünelakk, mis vastab tänapäeva

nõudmistele ja on tähistatud märgiga 3Free. Lakk ei sisalda kahjulikke komponente nagu dibutüülftalaati, tolueeni ja formaldehüüdi (kaasa arvatud selle vaikusid).

Küünelakk VINYLUX™ – koosneb kahest sammust. Esimene ehk värviline kiht on VINYLUX™ ja sellele kantakse pealiskiht VINYLUX™ Top. VINYLUX™ süsteem ei vaja aluslaki kasutamist.

VINYLUX™ küünelakkide kollektsioonis on 93 värvitooni, millest 30  on matid. Kõigest 41 värvitooni kogu spektrist kattuvad Shellac toonidega. VINYLUX™ küünelakkidel on palju oma värvitoone. Ainult hooaja kollektsioonide värvitoonid on Shellac´il  ja VINYLUX™´il ühesugused.  Kasutades VINYLUX™ pigmente ja segades värve, on võimalik küünetehnikul kasutada ära kogu oma fantaasia luues täiesti uusi värvispektreid.

Maniküür koos VINYLUX™ küünelakiga on nendele, kes hindab kiiret ja kvaliteetset tulemust. Küünelakk kuivab täielikult kõigest 10 minutiga.

Kuidas toodet eemaldada? Kõik on väga lihtne ja mõistagi kiire! 30 sekundit ja valmis! Toodet saab eemaldada nagu tavalist küünelakki atsetooni sisaldava preparaatide abil. Küll aga on CND korporatsioon välja töötanud Nourishing Remover vahendi, mis on mõeldud Shellac´i, Brisa Lite ja akrüüli eemaldamiseks. See sobib samuti efektiivseks VINYLUX™ küünelaki eemaldamiseks. Preparaat niisutab küünt ja nahka ning on värske kurgi lõhnaga.

 

 

CND professionaalne nädalalakk VINYLUX™ võimaldab luua laitmatu katte, mis püsib küüntel mõranemata vähemalt seitse päeva ning muutub aja jooksul tugevamaks. Vaid kahe vahendi kasutamine (aluslakki pole vaja) ning laki peaaegu silmapilkne kuivamine hoiab märkimisväärselt kokku teenuse osutamisele kuluvat aega. Seejuures on CND superlakki VINYLUX™ üpris lihtne peale kanda. Meistrikursus demonstreerib, kuidas CND professionaalset nädalalakki VINYLUX™ õigesti kasutada, et saavutada oivaline tulemus!

CDB924908

Lisainfo

Volume
15 ml
Nail polish type
Weekly wear nail polish